Deratizacia Dezinsekcia Dezinfekcia

ddd-pohotovost spol. s.r.o

Pri vinohradoch 271
Bratislava
83106
0903 919 116 ; 0903 308 900
02/44888986
deratizujeme@gmail.com

Na dezinfekciu používame EKO prípravok - DEZANOL.
Dezanol je neutrálny dezinfekčný roztok, ktorý má baktericídne, fungicídne, sporocídne a vírusinaktivačné účinky ,využíva sa na povrchovú dezinfekciu v domácnosti, zdravotníctve, v potravinárstve, vo veterinárnej medicíne, na dezinfekciu bytových a nebytových priestorov.

 

EKO Dezinfekcia

    Ponúkame vám jedinečnú profesionálnu dezinfekciu aplikovanú studeným zahmlievaním. Je to profesionálna metóda pri ktorej je použivaný prípravok (dezanol), ktorý sa pomocou prístroja (neburotor) dostane do celého danného priestoru bez akéhokoľvek poškodenia majetku . Táto metóda je veľmi rýchla a účinná. Keďže použivame prípravok dezanol s certifikátom (bez chemikálii), nie je potrebná akákoľvek príprava daného priestoru a môže byť aplikovaná aj za prítomností osôb, zvierat a pod.  
    Dezinfekcia v domácnosti je potrebná hlavne v obdobiach so zvýšeným výskytom vírusových a iných chorôb, napríklad počas chrípkovej epidémie. Ďalej sa dezinfekcia odporúča v domácnostiach, kde žijú malé deti a zvieratá. Na našej stránke nájdete aj video   ako dezinfekcia prebieha. Každú zákazku riešime individuálne a cenová ponuka závisí od veľkosti priestoru určeného na dezinfekciu .
 
    Dezinfikovať sa odporúča aj po skončení choroby, na zabránenie jej ďalšieho prenosu, alebo pred príchodom novorodenca do domácností. Dezanol je vhodné používať všade, kde je zvýšený výskyt mikroogranizmov, ako napríklad na toaletách, v okolí odpadkových košov, na kľučkách a zábradliach a na miestach zvýšeného pohybu ľudí. Dezinfikovať môžete aj riad, príbory a ostatné predmety dennej spotreby, čím zabraňujete vzniku a šíreniu chorôb. 
 
 

Dezanol - plošná dezinfekcia

Dezanol je neutrálny dezinfekčný roztok, ktorý má baktericídne, fungicídne, sporocídne a vírusinaktivačné účinky. Účinne odstraňuje zápach.
 
Je vyrábaný elektro-fyzikálno-chemickým rozkladom roztoku chloridu sodného v destilovanej, resp. pitnej vode. Roztok je bezfarebná číra tekutina so zápachom chlóru, ktorá obsahuje vysoko aktívne kyslíkové zlúčeniny chlóru.
Dezanol sa využíva na povrchovú dezinfekciu v domácnosti, zdravotníctve, v potravinárstve, vo veterinárnej medicíne, na dezinfekciu bytových a nebytových priestorov.
 
Zloženie: Dezanol obsahuje aktívny chlór - zmes kyseliny chlórnej a chlórnanu sodného (< 0,05%), chlórdioxid, chloridu sodného

Podrobné informácie o prípravku Dezanol